Nákup přístroje Venus Viva

Každý nově pořízený přístroj znamená pro náš kolektiv velký svátek, protože získáním nových dovedností zároveň získáváme možnost být Vám blíže a reagovat na veškeré potřeby, přání a očekávání. Účinnost tohoto přístroje dokazují výborné výsledky také po ošetření středně až závažně poškozené kůže. Pomůžeme Vám šetrnou ale efektivní metodou řešit problémy, které Vás trápí (stárnutí obličeje, vrásky , stárnutí krku a dekoltu apod.)

Dnes se naše klinika obohatila o jednou z nejinovativnějších technologii zaměřující se na ošetření jizev (post akné a pooperační), odstraňuje strie, dyschromii, zlepšuje rosaceu, rozšířené póry a hyperpigmentace všech typů kůže. Navíc je vybavena patentovanou technologii SmartScan, která umožňuje vetší hloubku průniku tkáněmi, flexibilní velikost ošetření, bezpečnost, dokonalejší dávkováni energie, pro více viditelné výsledky.

Jsme vděčné společnosti VENUS CONCEPT a jejich skvělému týmu za jejich profesionální přístup, a cenné rady. Ceníme si jejich teplé rodinné atmosféry, kterou poskytují svým zákazníkům. Jsme šťastní že Vás máme, drazí naší klienti a naší obchodní partneři.

Venus Viva

Zákroky