Estet Clinic Praha

Naše klinika poskytuje péči naším klientkám a klientům v ČR úspěšně již 10 let, sídlí na Praze 9. Před tím působila přes 10 let na trhu zahraničním, po celou dobu je její hlavní motivací darovat ženam krásů . Naší specializací je neinvazivní (bez použití skalpelu) komplexní omlazení obličeje, které dosahujeme kombinací různých technik a metod dle nejnovějších světových medicínských trendů. K dosažení optimalních výsledků ve tvarování obličeje používáme: injekční metody výplně kyselinou hyaluronovou, injekce botulotoxinu, lifting pomocí radiofrekvenční metody a akupunktury, mezoterapii a redermalizace, metody šetrného odstranění nádbytečné kůže a nejrůznějších útvarů v oblastí obličeje pomocí Plexer-u.
Neustále se snažíme zlepšovat podle preferencí a požadavků našich pacientů. Sledujeme trendy a novinky v moderní medicíně a to nejenom v rámci České Republiky, ale i na mezinárodní úrovní. Spolupracujeme se zahraničními společnostmi, díky tomu disponujeme inovativními přístrojovými zářizeními sloužícími ke tvárovaní obličeje a k eliminaci nejrůznějších estetických a dermatologických problémů.

Proč my?

Koncept estetického centra se zaměřuje především na podtrhnutí přírodní krásy nikoliv na vytvoření krásy umělé. Intenzivně na tom pracuje náš certifikovaný vícekulturní tým specialist, pod odborným vedením MUDr. Yakoviny Liubov, pracující přez 20 let v dánem oboru. Další člen týmu je MUDr. Janina Sarah Waloszek atestovaný oftalmolog, kosmetolog a lékařka estetické a anti-age medicíny. Klinika dokáže vytvořít teplou, rodinnou atmosféru, díky multilingualitě ( Angličtina, Ruština, Polština) pečujeme také o naše zahraniční pacienty, poskytujeme komfortní péči.

Náš tým

Dr. Lyubov Yakovyna
Dr. Lyubov YakovynaDermatolog
Atestovaný dermatolog, venerolog, kosmetolog a lékařka estetické a anti-age medicíny.
Ing. Khrystyna Beregova
Ing. Khrystyna Beregova
Komerční ředitelka kliniky, obchodní zástupce a reprezentant Anna Lotan.
Dr. Tatiana Filatova
Dr. Tatiana Filatova

Galerie

Bezplatná Konzultace

Objednejte si termín